Anna Grante

Anna Grante @granteanna 

Anna – TOP vizāžists un pasniedzēja mācību centra “Vizāžistu mākslas skola POETICA”.Vizuālā tēla stilists “Birutas Mageles stilista skola”. 

Anna regulāri papildina savu zināšanu līmeni, paaugstina kvalifikāciju, pārgāja uz Parīzi, ir 2. līmenis Make Up For Ever.

“Savu dzīvi esmu saistījusi ar skaistuma industriju un varu viennozīmīgi teikt, ka tas mani padara laimīgu un aizrauj līdz pēdējam.”

Jolanta Paprecka

Jolanta Paprecka @jolantap_makeup 

Jolanta ir TOP vizāžists un uzacu meistars, strādā profesijā kopš 2015. gada. Poetica vidusskolas absolvente, izstaigājot visus līmeņus skolā, kļuva par komandas daļu un pasniedzēju.

Jolantas portfolio ir daudz radošu projektu, darbs ar jaunajiem talantiem, Latvijas un Krievijas slavenībām, kuru skaitā ietilpst šovu projekti: “Baltijas Balss”, “Jūras Pērle”, “Malama Knit”, “Narciss”, “TOYP” u.c.

“Ļoti mīlu savu profesiju, mani iedvesmo vizuālās pārbūves un tēla veidošanās process. Es nekad останаваюсь uz panākumiem, vienmēr dodos tālāk, pilnveidojos katru dienu, dalos pieredzē ar citiem.

Jolanta pasniedza kursu “Uzkrāso sevi pati” un 1.līmeni “Make Up Start Up”

 Irene Eva

Irene Eva

@irene.evart

11 gadus vizāžistu profesijā, 17 gadus skaistuma industrijā.

Vairāk nekā 10 gadus praktizējošs, strādīgs meistars.

Mācījusies akadēmijā MAKE UP FOR EVER (Francija)

Kvalifikācijas paaugstināšana notika tādiem meistariem kā Natālija 

Naida, Ksenija Ņikitina, Safi Kovaļenko, Olga Tomina. Apmeklēja meistaru meistarklases kā Anna Kravčenko, Ludmila Tarakanova, 

Deniss Kartaševs, Denija Sanza, Einats Dans un citi izcili ārzemju meistari.

Strādāja ar slaveniem fotogrāfiem, stilistiem, Latvijas dizaineriem, kā arī ar estrādes zvaigznēm, piemēram, Markus Riva, Intars Busulis, A-Eiropa, Bjanka, Jūlija Kogana un citi.

Piedalījusies Modes šovā, strādājusi ar dizaineriem, fotogrāfiem projektiem un žurnāliem (Люблю, Lilit, 360 grādi u.c.).

Tāpat piedalījusies kino, reklāmas, video klipu un citu ar pasauli saistītu skaistumu uzņemšanā.

Produkts pievienots salīdzināšanai.