COSNOBELL (VĀCIJA) – EKSKLUZĪVA KOSMĒTIKA, KURAS IZSTRĀDĒ IEGULDĪTIE ZINĀTNISKO PĒTĪJUMU REZULTĀTI, SAŅĒMUŠI NOBELA PRĒMIJU.

ZĪMOLA UNIKALITĀTE

COSNOBELL – vācu kosmētikas zīmols. Tā produkti ir veidoti uz zinātnisko pētījumu bāzes, par kuriem tika piešķirta Nobela prēmija 2009. gadā medicīnas jomā.

Pamatinformācija

  •   Visi produkti tiek ražoti Vācijā.
  •   Visi produkti nesatur minerāleļļas un parabēnus.
  •   COSNOBELL galvenais ofiss atrodas Štanbergā, netālu no Minhenes (Bavārija, Vācija).

  Kosmētika izstrādāta ciešā sadarbībā ar laboratorijas pētījumiem un kosmetoloģijas speciālistiem.

SEJAS KOPŠANAS LĪNIJAS

Teloplatin līnija

Šī līnija apvieno sevī jaunākos zinātnes atklājumus un dabas spēku, kas palīdz sasniegt koptas, lieliski atjaunotas ādas rezultātu. Līnijas satāvā: inovatīva aktīva sastāvdaļa – enzīms telomerāze, kas aizsargā šūnu hromosomas, dārgākais metāls – platīns, ledāja ūdens no Norvēģu kalniem – tas viss tika apvienots, lai radītu augstas efektivitātes anti-age formulu.  

Hydraporin līnija

HYDRAPORIN apvieno sevī dabīgu sastāvdaļu spēku um pēdējos zinātniskos atklājumus ādas intensīvai mitrināšanai un anti-age efektam. HYDRAPORIN – tas ir inovatīvs mitrināšanas komplekss: uz atklājumu bāzes, par kuriem tika piešķirta Nobela prēmija, planktona ekstrakts no Francijas, tīrākā ledāja ūdens no Norvēģijas kalniem un hialuronskābe. Augsti efektīvas aktīvās sastāvdaļas spēj ilglaicīgi noturēt mitruma līmeni ādā. Tajā pašā laikā aktivizējas ādas dabīgie mitrināšanas mehānismi, un tiek nodrošināta to pienācīga aktivitāte.   

Līnija Specials

Unikāli kopšanas produkti ar īpašām aktīvām sastāvdaļām. 

Līnija Professional

Sabalansēta produktu līnija ar piemeklētu ideālu sastāvdaļu kombināciju profesionālu procedūru veikšanai.

 

Produkts pievienots salīdzināšanai.