MORJANA (FRANCIJA) - AUSTRUMU SKAISTUMA NOSLĒPUMS 

FRANČU KOSMETOLOGI, IZMANTOJOT GADSIMTIEM SENĀS MAROKAS TAUTAS TRADĪCIJAS, RADĪJA MATU, SEJAS UN ĶERMEŅA KOPŠANAS KOSMĒTIKU, KAS BALSTĪTA UZ ARGANA EĻĻU, KAS IR UNIKĀLS PRODUKTS PATEICOTIES TĀ ĪPAŠĪBĀM.

Morjana zīmols ir balstīts uz vēlmi nodot gadsimtiem senas tradīcijas un produktus, kas satur dabiskas sastāvdaļas no Marokas.

Šīs kosmētikas pamatā ir argana eļļa, kas iegūta no dzelzs koka - "dzīvības koka". Šī komponenta ieguves process no augļiem ir diezgan sarežģīts, jo augļi vispirms ir jāžāvē, pēc tiek manuāli atdalīti kauli, no kuriem vēlāk, izmantojot mehānisko presi, tiek izspiesta eļļa, un pēc tam to filtrē caur speciālu papīru.

Argana eļļa tiek uzskatīta par vienu no visdārgākajām, jo tās ražošanai izmanto tikai veselus koka augļus, un no 100 kg augļu iegūst tikai aptuveni 2 litrus eļļas. Tai piemīt lieliskas antioksidantu īpašības, kā arī tā paātrina šūnu reģenerācijas procesu, novēršot novecošanās pazīmes un palēninot tās ar sastāvā esošo alfa-tofokerolu. Turklāt to izmanto, lai dziedētu brūces un apdegumus, atjaunotu ādu pēc aknes.

Argana aļļai ir vairākas citas noderīgas īpašības:

• baro un stiprina ādu;

• atjauno ādas barjeru;

• mitrina, novērš sausumu un kairinājumu;

• nomierina un mīkstina;

• izlīdzina ādu, samazinot grumbas un neļaujot parādīties jaunām;

• uzlabo imunitāti.

Papildus šai galvenajai sastāvdaļai produkti ietver augu ekstraktus un ēteriskās eļļas, kas nodrošina naturopātisku pieeju. Un ne mazāk svarīgi, ka preparāti nesatur mākslīgās krāsas un smaržvielas, tāpēc tie ir droši lietojami. 

Morjana kosmētika - Marokas tradīciju kombinācija ar jaunām tehnoloģijām un risinājumiem. pateicoties efektīvai darbībai, kosmētikas zīmols palīdzēs jums atbrīvoties no daudzām problēmām, tāpat arī kļūs par palīgu masāžu un SPA ķermeņa rituālu cienītājiemа,jo līnija ietver plašu eļļu, pīlingu un ietīšanas procedūru izvēli. Iegādājoties Morjana kosmētiku, jūs ieskaus patīkams aromāts, un jūs tiksiet iegremdēts austrumu pasaku atmosfērā!

Zīmols, dzimis no mīlestības pret savu valsti...

Uzņēmuma dibinātāja Šmahan Tibo atstāja vecāku mājās Marakešā  - nejauša tikšanās ar iespaidīgu francūzi noteica viņas likteni,  pēc tam, būdama precējusies, viņa pārvācās uz dzīvi jaukā mājā ar dārzu Bretaņā, gandrīz okeāna krastā. Taču sirds viņu vienmēr sauca uz dzimteni, kur katru reizi viņu gaidīja skaļa un jautra pilsētiņa piesātināta ar rožu, apelsīnu un eksotisku dzērienu aromātu.

Produkts pievienots salīdzināšanai.