MAKE UP FOR EVER tas ir augsti kvalificēts make up mākslinieku kolektīvs, kurš ražo visaugstākās kvalitātes kosmetoloģijas produktus un servisu. Mēs dalāmies ar mūsu radošiem darbiem, lai iedvesmotu ikvienu, saskatīt tās īpašības un vairot tās.

MAKE UP FOR EVER ir dibināts 1984. gadā un kopš tā laika mūsu inovācijas tika balstītas un pielāgotas profesionālo vajadzībām; pieredze un radošais skatījums, ar kuru dalās kompānija padara to pieejamu visplašākai publikai.

Izglītošana un dalīšanās ar informāciju ir mūsu misijas galvenais uzdevums. MAKE UP FOR EVER ir vienīgais zīmols, kuram pieder lielākais pasaulē make up skolu tikls no Parīzes līdz Šanhajam: MAKE UP FOR EVER akadēmijas katru gadu apmāca vairāk par 1300 make up specialistus.

Tas ir pamats visciešākai sadarbībai ar labākiem make up māksliniekiem pasaulē. Pamatā ir mūsu meistaru talanta un radošuma kopums, kā arī inovāciju apmaiņa.

MAKE UP FOR EVER ir zīmols, kas iedvesmojas no dažādības un individualitātes. Tas aicina radoši vairot savu unikalitāti un izveidot to par savas radošas darbības pamatu.

Mūsu vēsture.

Mūsu produkti ir visaugstākās kvalitātes, bet make up paliek daudzveidīgs kā spēle. Es gribēju atvērt brīvības bezgalību, piedāvāt daudzveidību krāsu, ar visaugstākās kvalitātes produktiem, kuri būtu vienkārši izmantojumā un ilgi saglabājami. Es gribēju, lai make up kļūtu par jaunu iedvesmas avotu, vietu visdažādākajiem iespējam,” – teica Deni Sanza.

Deni Sanza, Parīzes Nacionālās Mākslas skolas studente, izveidoja zīmolu MAKE UP FOR EVER 1984. gadā, lai apmierinātu augošas vizāžistu vajadzības. Astoņdesmitajos gados grima pasaulē pietrūka kreativitātes, ir maz produktu, kā arī krāsu paletes daudzveidības. Deni nolēma pārcelt grima pasaulē visu dažādu krāsu, toņu un tekstūru veidus, kurus viņa aktīvi izmantoja Mākslas Akadēmijā. Deni Sanza izveidoja savās pirmās ultrapigmintētas un augstiefektīgas formulas, kas kļuva par īsto revolūciju make up pasaulē… Kreatīvs inovāciju brends, kura produkti bija domāti visplašākai auditorijai. Deni Sanza kļuva par skaistuma industrijas pirmatklājēju, pēdējos 40 gados viņa apmācīja savam make up tehnikām veselo mākslinieku paaudzi. Viņas mantojumu mēs izmantojam līdz pat šai dienai.

Šodien MAKE UP FOR EVER, tas ir kolektīvs, kurā stradā vairāk nekā 1800 profesionāļu visā pasaulē, kuri dalās ar savu pierdzi un nodod savu radošo vīziju plašai publikai.

Kompānija MAKE UP FOR EVER dibināta 1984. gadā Parīzē. Kopš 1999. gada viņa ir LVMH grupas locekle, kas ir pasaules līderis luksusa nozarē. MAKE UP FOR EVER produkcija pārstāvēta vairāk nekā 60 valstīs, un to tirdzniecības vietu skaits, kur to var iegādāties, pārsniedz 2200. Katrs šāds veikals piedāvā piekļuvi unikālai pasaulei, apvienojot profesionālus vizāžistus un parastas sievietes, kas sadala mūsu pieeju grimam.

“Dzīve ir teātris, un neatkarīgi no tā, kāda loma jums ir, Make Up For Ever palīdzēs to izspēlēt ar spožumu! Mūsu uzņēmums cenšas ne tikai būt noderīgs māksliniekiem daudzpusīgajās aktivitātēs, bet arī palīdzēt sievietēm atklāt savu patieso būtību. ”

Dany Sanz, Make Up For Ever dibinātāja

Produkts pievienots salīdzināšanai.