POETICA - tā ir īpaša pasaule, kurā rūpējas par jūsu skaistumu. Jūs sagaida augsta līmeņa profesionālisms,
omulīga atmosfēra, kvalitatīvs serviss un savas profesijas speciālisti-eksperti.

 

Mēs esam ekskluzīvais izplatītājs profsionāla franču zīmola MAKE UP FOR EVER Latvijā un

 

profesionālās kosmetoloģijas zīmoli COSNOBELL, LANEB, Dr. Renaud un Morjana.

Mūsu kompānija ir dibināta 1998. gadā

 

 

 

 

POETICA - tas ir salon-veikals pašā Rīgas centrā un Vizāžistu mākslas skola POETICA.

 

Salon-veikals POETICA - tas ir MAKE UP FOR EVER PRO butiks, tā ir vieta kur satikties, kurā izpaužas radošums, kurā strādā profesionāli vizāžisti un kosmetologi. Esošo brendu, produktu un pakalpojumu piedāvājums neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu.

 

Šeit jūs varat iepazīties un iegādāties produkciju no pārstāvētajiem brendiem Cosnobell, Laneb, Dr. Renaud, Morjana un saņemt konsultācijas no mūs profesionālajiem ekspertiem. Jūsu vajadzībām un labsajūtai pie mums strādā starptautiski atzīti PRO vizāžisti, profesionāli kosmetologi ar medicīnisko izglītību.

 

Mēs piedāvājam visu veidu pakalpojumus uzacu dizainā, jebkuras sarežģītības ikdienas un svētku grimu, foto un video grimu, līgavu grimu, individuālās apmācības ar kosmētikas maciņa revīziju / atbilstošas kosmētikas piemeklēšanu un daudz ko citu.

 

 

 

 

Mūsu meistari jums ieteiks un palīdzēs izvēlēties kosmētiskus lidzekļus, piemeklēt tekstūras un toņus, instrumentus un uzklāšanas tehniku tieši jūsu vajadzībām. Profesionāli vizāžisti sniedz uzacu dizaina pakalpojumus, veido dažādas sarežģītības grimu, individuālās grima apmācības.

 

Vizāžistu mākslas skola POETICA - mācību centrs visiem, kuri sapņo un vēlas apgūt grima mākslu! Tie nav tikai kursi, tās ir vairākas apmācību programmas ar dažādiem sarežģītības līmeņiem, profesionāli grima kursi pašai sev un akreditētā programma specialitātē "Vizāžists - 2. līmeņa profesionālā izglītība” ar kuriem mēs lepojamies.

 

Vizāžistu skolas Poetica profesionāliem, studentiem un absolventiem ir spēkā ekskluzīvi nosacījumi un piedāvājumi un atlaides.
Klasēs ir aprīkotas ar MAKE UP FOR EVER kosmētiku, nepieciešamo aprīkojumu un apgaismojumu, higiēnas un dezinfekcijas līdzekļiem.

 

 

 

 

Produkts pievienots salīdzināšanai.